Het team

Wie werken er op de Tweemaster en wanneer?

Het team

Wie werken er op de Tweemaster en wanneer?
Edwin Hoogland
Directeur

maandag t/m vrijdag
e.hoogland@talenthoorn.nl
Nico Schilder
Interne Begeleider

dinsdag t/m donderdag
n.schilder@talenthoorn.nl
Milica Goes
Schooladministratie en onderwijsondersteuning
maandag t/m vrijdag
m.goes@talenthoorn.nl
Wendy Spek
Onderwijsassistent

maandag t/m vrijdag
w.spek@talenthoorn.nl
Wilma van der Bel
Leerkracht groep 1-2 A

maandag t/m vrijdag
w.vd.bel@talenthoorn.nl
Maaike Terpstra
Leerkracht groep 1-2 B

maandag t/m woensdag
m.terpstra@talenthoorn.nl
Linda den Hartog - Visser
Leerkracht groep 1-2 B

donderdag - vrijdag
l.den.hartog@talenthoorn.nl    
Marit de Boer
Leerkracht groep 1-2 C

maandag t/m vrijdag
m.de.boer@talenthoorn.nl
Yvonne van der Velden
Leerkracht groep 1-2 D

maandag t/m vrijdag
y.vd.velden@talenthoorn.nl
Moortje Villerius
Leerkracht groep 3A

maandag t/m vrijdag
m.villerius@talenthoorn.nl 
Annemarie Pater
Leerkracht groep 3B-4B

maandag t/m vrijdag
a.pater@talenthoorn.nl
Romina Scatozza
Leerkracht groep 4A

maandag - dinsdag - vrijdag
r.scatozza@talenthoorn.nl
Kirsten van Bruggen - Hulst
Leerkracht groep 4A

woensdag en donderdag
k.van.bruggen@talenthoorn.nl
Charlotte Beek
Leerkracht groep 5

woensdag t/m vrijdag
c.beek@talenthoorn.nl
Murièl Diepgrond
Leerkracht groep 6

maandag t/m vrijdag
m.diepgrond@talenthoorn.nl
Janny Meter
Leerkracht groep 7

maandag t/m donderdag
j.meter@talenthoorn.nl
Ralph Boonstra
Leerkracht groep 5 en 7

maandag - dinsdag - vrijdag
r.boonstra@talenthoorn.nl
Jeffrey de Jong
Leerkracht groep 8

maandag t/m vrijdag
j.de.jong@talenthoorn.nl
Sandra Jong
Leerkracht bewegingsonderwijs   
woensdag - donderdag
s.jong@talenthoorn.nl
Merian Molder
Schoolassistent

maandag - dinsdag - vrijdag

Kind aan het woord

'Op De Tweemaster zijn goede leerkrachten die je altijd helpen'